AGESDER -

Sabancı Vakfı Hibe Programı 2019 Yılı Başvuruları Başlıyor.

Sabancı Vakfı Hibe Programı 2019 Yılı Başvuruları Başlıyor.
  • 26.12.2018
  • 1.035 kez okundu

Kadın, Genç ve Engellilerin eşit fırsatlara sahip olmalarını ve topluma aktif katılımlarını destekleyen Sabancı Vakfı, sivil toplum kuruluşlarının “Eğitim” alanında uygulayacağı projeleri bekliyor. Hibe Programı kapsamında alınacak online başvurular 2 Ocak 2019 itibariyle başlayıp, 8 Şubat 2019 tarihinde sona erecektir

Başvuru yapacak kurumların projelerinin, kadın, genç ve engellilerin toplumsal hayata katılımlarında maruz kaldıkları ayrımcılıkla mücadele eden, bu çerçevede bu hedef kitlenin eğitim yoluyla güçlenmesini destekleyen çalışmaları kapsaması beklenmektedir. Kurumların en az bir ortak ile başvurmaları gerekmektedir. Projelerin en erken 8 Temmuz 2019 itibariyle başlaması, en geç 7 Temmuz 2020 tarihinde son bulması ve temel faaliyetlerinin Türkiye sınırları içerisinde gerçekleştirilmesi beklenmektedir. Hibe Programı kapsamında proje başına hibe tutarı en az 50.000 TL, en fazla 200.000 TL olarak belirlenmiştir.

Hibe Programı’na dair detaylı bilgi için Başvuru Rehberi ve Sıkça Sorulan Sorular bölümlerini inceleyebilir, başvuru yapmak için 2 Ocak tarihinde BU  sayfada yayınlanacak başvuru linkini kullanabilirsiniz.

BAŞVURU REHBERİ İÇİN TIKLAYINIZ.

Sıkça Sorulan Sorular İçin TIKLAYINIZ.