AGESDER -

MEDAŞ “GENÇ FİKRİN ENERJİYE DÖNÜŞSÜN” PROJE YARIŞMASI

MEDAŞ “GENÇ FİKRİN ENERJİYE DÖNÜŞSÜN” PROJE YARIŞMASI
  • 19.03.2019
  • 827 kez okundu

MEDAŞ BÖLGELERİNDE YER ALAN ÜNİVERSİTELERDEKİ ÖĞRENCİLER ARASI ÖDÜLLÜ PROJE YARIŞMASI

YARIŞMANIN AMACI : Gençlerin içindeki mucit ile tanışmalarına yardımcı olmaktır. Neler yapabileceğinizi keşfetmeniz için bir fırsat sunmak, fikirleriniz ile ön plana çıkmanızı sağlamaktır. Enerjinin verimliliğini artıracak, ülkemize ve insanlığa katkı sağlayacak projeler ortaya çıkarmaktır.

HEDEF KİTLE : Selçuk Üniversitesi, Konya Teknik Üniversitesi, KTO Karatay Üniversitesi, Konya Gıda ve Tarım Üniversitesi, Necmettin Erbakan Üniversitesi, Ahi Evran Üniversitesi, Aksaray Üniversitesi, Kapadokya Üniversitesi, Karamanoğlu Mehmet Bey Üniversitesi, Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi, Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi önlisans-lisans, yüksek lisans öğrencileri.

YARIŞMA TAKVİMİ :

Başvuru Formlarının Alınması Son Tarih 10.05.2019

Ön Değerlendirme Son Tarih 17.05.2019

Final Sunumu 24.05.2019

Jüri Değerlendirmesi ve Sonuçların Açıklanması 24.05.2019

Ödül Töreni : 24.05.2019

KATILIM KOŞULLARI :

*Üniversitelerin ön lisans-lisans-yüksek lisans bölümleri olan; Bilgisayar Programcılığı, Elektrik, Elektronik Haberleşme Teknolojisi, Elektronik Teknolojisi, Bilgisayar Teknolojisi, Endüstri Mühendisliği, Enerji Sistemleri Mühendisliği, Bilgisayar Mühendisliği, Elektrik Ve Bilgisayar Mühendisliği, Enerji Yönetimi, Elektrik Enerjisi Üretim İletim Ve Dağıtımı, Alternatif Enerji Kaynakları Teknolojisi, Elektrik-Elektronik, Yazılım Mühendisliği, Elektrik-Elektronik Mühendisliği’nde eğitim gören ve yüksek lisans eğitimi alan üniversite öğrencileri katılabilirler. *Öğrenciler grup olarak en fazla 5 kişiden oluşacak şekilde katılım sağlayabilirler. Grup başkanının yukarıda belirtilen bölümlerden herhangi birinde öğrenci olması kaidesiyle diğer grup üyeleri farklı üniversite bölümlerinde öğrenci olabilirler. ( Ör: İletişim Fakültesi, Makine Mühendisliği, Öğretmenlik vb. bölümlerde öğrenci olabilirler.) * Bir öğrenci birden fazla projede yer alabilir. *TÜBİTAK, AB vb. kurum veya kuruluşta ödüllendirilmemiş projeler de katılım sağlayabilirler.

ÖDÜLLER :

ÖDÜL Jüri tarafından yapılan değerlendirme neticesinde;

1. Olan Projeye: 5000 TL

2. Olan Projeye: 3000 TL

3. Olan Projeye: 2000 TL ödül verilir.

Ayrıca mansiyon ödülleri verilecektir.

BAŞVURU REHBERİ İÇİN TIKLAYINIZ.

BAŞVURU FORMU İÇİN TIKLAYINIZ

Bu sayfadaki bilgiler MEDAŞ internet sayfasından alınmış olup Derneğimiz ve internet / sosyal medya sayfalarımızın herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Ayrıntılı ve güncel bilgiler için MEDAŞ’ın internet sayfasını incelemenizi öneririz. MEDAŞ internet sayfası için TIKLAYINIZ.