AGESDER -

Eurodesk Fuarı Yapıldı.

Eurodesk Fuarı Yapıldı.
  • 19.12.2019
  • 819 kez okundu


Eurodesk Türkiye Gençlik Fuarı 2019 Ankara’da ODTÜ Kongre Merkezinde 18 Aralık 2019 Çarşamba günü yapıldı. 110 Eurodesk Temas Noktası ve 260 Gençlik çalışanı ve gönüllünün katıldığı fuara gençler büyük ilgi gösterdi.

Türkiye Ulusal Ajansı tarafından yürütülen Eurodesk Ağı kapsamında Türkiye genelinde gençlik bilgilendirmesi yapan temas noktalarının bir araya geldiği Eurodesk Fuarı Dışişleri Bakan Yardımcısı ve AB Başkanı, Büyükelçi Faruk KAYMAKCI ve Türkiye Ulusal Ajansı Başkanı İlker ASTARCI’nın katılımıyla ODTÜ’de yapıldı. 260 temsilcinin bulunduğu fuarda öğrenciler gençlik fırsatları hakkında bilgilendirildi. Dışişleri Bakan Yardımcısı ve AB Başkanı, Büyükelçi Faruk KAYMAKCI ve Türkiye Ulusal Ajansı Başkanı İlker ASTARCI fuarda stantları ziyaret ederek gençler ve gençlik çalışanlarıyla sohbet etti.

Eurodesk Temas Noktası olarak AgesDer fuara geniş katılım sağlamıştır. Dışişleri Bakan Yardımcısı/AB Başkanı Büyükelçi Sn.Faruk KAYMAKCI ve Türkiye Ulusal Ajansı Başkanı Sn.İlker ASTARCI fuarda standımızı ziyaret ederek Yönetim Kurulu Başkanımız Bilgehan HARMANŞAH ve gönüllülerimizle sohbet etmiş, gençlik çalışmalarımız hakkında bilgi sunulmuştur.


Dışişleri Bakan Yardımcısı ve AB Başkanı, Büyükelçi Sayın Faruk KAYMAKCI Derneğimizin Yönetim Kurulu Başkanı Bilgehan HARMANŞAH ve gönüllülerimiz ile sohbet ediyor.

Dışişleri Bakan Yardımcısı ve AB Başkanı, Büyükelçi Sayın Faruk KAYMAKCI

Türkiye Ulusal Ajansı Başkanı Sn.İlker ASTARCI
Eurodesk Türkiye Koordinatörü Sn.Meltem VALANDOVA
Gönüllülerimiz.